Top Implant Leszek Kobyliński oferuje implanty dentystyczne firmy Paltop

Jak przebiega leczenie? Drukuj Email

Po przeprowadzeniu wywiadu, badaniu i po sporządzeniu planu leczenia oraz ustaleniu kosztów lekarz wszczepia implanty. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Czas leczeniaimplanty, implantologia dentystyczna, Neoss, TopImplant

W postępowaniu klasycznym potrzebne są 4 do 8 wizyt a leczenie trwa od 3 do 6 miesięcy. W przypadku optymalnych warunków leczenie może być zakończone na jednej wizycie.

Zapytaj swojego dentystę czy istnieją u Ciebie wskazania i możliwości do wszczepienia implantów. Lekarz poinformuje Cię o możliwościach, sposobie i czasie trwania leczenia.

Zabieg

Po szczegółowym poznaniu sytuacji pacjenta i dokładnym określeniu miejsca usytuowania implantu, następuje etap odsłonięcia dziąsła pokrywającego kość. W odsłoniętej tkance kostnej wykonuje się mały otwór i umieszcza implant. Zabieg wykonywany jest zazwyczaj  się w znieczuleniu miejscowym. Jeżeli jest potrzeba zabieg wykonuje się w narkozie, wtedy stan ogólny pacjenta jest kontrolowany przez anestezjologa. Czas leczenia twa od 3 do 6 miesięcy. W czasie tym pacjeny zaopatrzony jest w uzupełnienie tymczasowe, czyli posiada "zęby tymczsowe". Dzięki temu posiadacie Państwo zęby i bez skrępowania można funkcjonować zarówno w życiu zawodowym jak i towarzyskim.

Po uzyskaniu pełnej integracji implantów (wszczepu) z kością wykonuje się jego nadbudowę, co we współpracy z protetykiem oraz laboratorium protetycznym pozwala na uzyskanie optymalnych rozwiązań estetycznych.

 


Jesteś w:  : Strona główna Dla pacjentów Jak przebiega leczenie